צעצועים ומתנות מהיבואן לצרכן ! האתר הותיק והאמין ברשת משנת 2014 משלוחים מהירים רק 17₪ לכל הארץ!! משלוח חינם ברכישה מעל 450₪
צעצועים ומתנות מהיבואן לצרכן ! האתר הותיק והאמין ברשת משנת 2014 משלוחים מהירים רק 17₪ לכל הארץ!! משלוח חינם ברכישה מעל 450₪
הצעצועים של אור טויס

בראול סטארס

ברול סטארס

בראול סטארס  באנגלית  BRAWL STARS
מה זה בראול סטארס ?
משחק מרובה משתתפים למובייל שבו ישנם 38 דמויות משחק אשר לכל אחד מאפיין יחודי משלו. השחקנים נקראים בראולרס ובמשחק הם מדורגים לפי דרגות שונות: תכלת -רגילים, ירוקים -נדירים, כחולים – נדירים במיוחד, סגולים -אפיק, אדומים- מדהימים, זהובים – אגדיים.
את רוב הבראולים ניתן להשיג מפתיחת תיבות חינמיות. את הנדירים משיג השחקן לאחר שהגיע למספר הגביעים הדרוש כדי לקבל אותם.
לכל בראולר דמות מהמשחק יש שידרוגים וסקינים מיוחדים שהשחקן יכול לרכוש ביהלומים וירטואליים
אשר לא משנים דבר בתחרותיות, רק את המראה. השחקנים במשחק מדורגים במשחק על פי כמות הגביעים שלהם, אשר אותם ניתן להשיג לאחר ניצחון במשחק ולאבד בהפסד.

איפה קונים בובות בראול סטארס? אז הגעתם למקום הנכון

ניתן להשיג בחנות הצעצועים אור טויס את הדמויות והקלפים מהמשחק הפופולרי בעולם בראול סטארס

 סופרקול המפתחים המצליחים במיוחד של משחקים פופולריים כמו Clash of Clans, Clash Royale ו- Boom Beach חזרו עם משחק חדש לגמרי שנקרא  Brawl Stars.

Brawl Stars הוא משחק יריות של 3v3 שבו שחקנים מכל העולם יכולים להילחם בקרב האולטימטיבי! ככל שתתקדמו במשחק, תוכלו לפתוח דמויות חדשות, לשדרג את הסטטיסטיקה של הבראולים ואפילו לפתוח מצבי משחק חדשים!

מצבי משחק

המטרה שונה על סמך מצב המשחק שאתה משחק. ישנם ארבעה מצבי משחק שונים בבראול סטארס, אך אין לך שליטה אילו מצבי משחק יהיו זמינים עבורך בכל זמן נתון, מכיוון שהם נבחרים באופן אקראי. להלן תיאור קצר של כל מצבי המשחק.

קראש & קאש

כל צוות צריך לקחת כמה שיותר גבישים מהמכרה במרכז המפה תוך כדי מאבק בצוות היריב. כששחקן מת, הוא ישליך את כל הקריסטלים שיש לו לשדה הקרב במקום שהוא נפסל וככה הקבוצה היריבה יכולה להשיג כמות גדולה של גבישים ולנצח במהלך מהיר. הקבוצה הראשונה שאספה 10 גבישים והחזיקה אותם לספירה לאחור של 16 שניות מנצחת את המשחק.

שוד

בהיסט, תהיה בצוות המגן או בהתקפה. הצוות המגן אחראי על מניעת הצוות התוקף לפרוץ את הכספת השומרת על כל הגבישים שלהם.

כל משחק של הייסט נמשך רק שתיים וחצי דקות אם הכספת עדיין עומדת בסוף הספירה לאחור, הקבוצה המגנה תנצח. אם לא, הקבוצה התוקפת תנצח.

נדיבות

באונטי  אסוף כוכבים עבור הקבוצה שלך על ידי הבסת יריבים, אך נסה לא להיפסל בעצמך. הקבוצה עם הכי הרבה כוכבים בסוף המשחק תגיע  לניצחון!

גילוי הקלפים

 

מצב המשחק היחיד שאינו 3v3, Showdown הוא למעשה 10 שחקנים כולם נגד כולם  בו המתמודד האחרון שעומד מנצח!

תסתובב במפה בזהירות מכיוון שכולם רוצים להרוג אותך כדי לנצח. חפש במהירות אחר חביות, מכיוון שהן מכילות בוסט כוח שיעניקו לך יתרון על היריבים שלך.

טיפים וטריקים!

 

מערכת הלחימה התזזיתית והמהנה של Brawl Stars מקלה על המשחק קל ומשחק, אך קשה לשלוט בו. לכל דמות יכולות, סטטיסטיקה וכלי נשק שונים שפתוח לאפשרויות אסטרטגיות אינסופיות; עם זאת, אסטרטגיות מסוימות יהפכו אותך לבראולר טוב בהרבה בסך הכל, ללא קשר לדמות שאתה אוהב לשחק. עבור כל מצב כדי לגרום לך המרביץ הטוב ביותר שאתה יכול להיות!

אירועי המשחק

תחת הכרטיסייה קטטה בתחתית המסך שלך, מצבי המשחק נגישים באמצעות סדרה אקראית של אירועי משחק.

אירועי משחק אלה זמינים למשך זמן מסוים בלבד, המצוינים על ידי הטקסט הירוק בפינה השמאלית העליונה של האירוע . לאחר שפג תוקפו של אירוע משחק, אירוע חדש יתפוס את מקומו בשבילך לשחק. זה יכול להיות מצב משחק שונה לחלוטין או אותו מצב משחק במפה אחרת.

כאשר אתה מפעיל את Brawl Stars בפעם הראשונה, תהיה לך גישה רק לחריץ אחד לאירועי משחק, ותצטרך לפתוח את משבצות האירוע האחרות. תוכלו לפתוח את אלה באמצעות איסוף קטטונים חדשים. אתה צריך לקבל גישה לשלושה קטטונים כדי לפתוח את המשבצת השנייה, לחמישה קטטות כדי לפתוח את החריץ השלישי, ולשמונה קטטות כדי לפתוח את החריץ הרביעי.

בראולארים

 

בראולים הם הדמויות שניתן לשחק במשחק בו אתה משתמש כדי להילחם ביריבייך. לכל קטטה יש כלי נשק, סגנון משחק ויכולת סופר שהופכים אותם לייחודיים.

ישנם 15 קטטונים שונים בסך הכל; עם זאת, תתחיל את המשחק רק עם גישה למקטטה אחת בשם שלי. תוכל לפתוח יותר על ידי פתיחת תיבות קטטה.

קופסאות קטטה

 

קופסאות קטטה הן תיבות האוצר של כוכבי הקטטה, והם לוקחים 100 מטבעות או 10 אבני חן כדי לפתוח. כשאתה זוכה בגפרורים, אוסף גביעים ומעלה רמה, תזכה במטבעות; עם זאת, אבני חן הן מטבע פרימיום שעליו אתה צריך לשלם באמצעות רכישה מתוך האפליקציה.

התוכן של תיבת קטטה הוא אקראי, ופתיחה של אחת יכולה לעזור לך לפתוח קטטנים חדשים או אפילו לשדרג את הקטטורים הקיימים שלך כדי להפוך אותם לחזקים יותר. הנה רשימה מהירה של תגמולים שתוכל למצוא בתיבת קטטה:

  • בראולים חדשים : אתה יכול להיתקל בקטטה שלא הייתה לך גישה אליה בעבר בתוך תיבת קטטה; אם זה קורה, תוכל להתחיל לשחק בתור המתווכת ההיא מיד.
  • צ'יפס : אם תפתח תיבת קטטה ותתוגמל בקטטה שכבר יש לך, במקום זה תינתן לך צ'יפ. ניתן להשתמש בשבבים אלה לקניית קטטונים חדשים שעדיין אין לך גישה אליהם. הקטטה הזולה ביותר עולה רק שלושה צ'יפס, אבל הדמויות היקרות ביותר עולות 600. איכס!
  • שיקוי : שיקויים סגולים אלה משמשים לשדרוג הקטטורים הנוכחיים שלך ולהפוך אותם לחזקים יותר. אתה יכול לקבל סם אחד בכל פעם או אפילו להיות בר מזל ולקבל חמש חבילה.

שדרוג בראולים

 

לכל המתלהמים שלך נתונים סטטיסטיים התחלתיים כמו בריאות, נזק ונזק ליכולת סופר, אך אלה אינם מוגדרים באבן.

כאשר אתה מקבל אליקסים על ידי פתיחת קופסאות קטטה, אתה יכול להשתמש בהם כדי להגדיל את הנזק שהמתגרה שלך גורם או אפילו לשפר את בריאותם.

השדרוג הראשון לכל נתון יעלה לכם רק שיקוי אחד, אך כל שדרוג אחריו יעלה יותר ויותר. בחרו את הקטטות האהובות עליכם ושמרו את הסיקסרים שהרווחתם בכדי להפוך אותם לטובים עוד יותר!

מצב שליטה

 

אתה יכול לשנות את הדרך בה אתה שולט במשחקים שלך על ידי כניסה לתפריט ההגדרות בתוך המשחק. ישנן שתי מערכות שליטה שונות, ובהתאם למה שמרגיש לך טבעי יותר, אתה עשוי למצוא אחת מהן עדיפה בהרבה.

  • מצב ג'ויסטיק : הזז את המאבק שלך עם ג'ויסטיק וירטואלי על ידי גרירת האצבע לכל מקום על המסך. הקש על מטרה כדי לירות.
  • הקש כדי להזיז : הקש על המסך כדי להעביר את המאבק שלך למיקום זה. גרור את האצבע כדי לכוון את הנשק ושחרר לירי.

להקות

אם תעבור לכרטיסייה החברתית בתפריט הראשי של Brawl Stars, יש לך אפשרות להצטרף ללהקה. נכון לעכשיו, להקות הן דרך להתחבר לנגנים אחרים דרך חדר צ'אט. בשלב זה לא ניתנים שום בונוסים אחרים במשחק.

מטבע פרימיום

 

יש רק מטבע פרימיום אחד בקטעי כוכבים והוא אבני חן. אתה יכול לפתוח תיבת קטטה עם 10 אבני חן והדרך היחידה להשיג אבני חן היא לרכוש אותם ברכישה מתוך האפליקציה.

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Shopping cart