הצעצועים של אור טויס

גיבורי על

גיבורי על

נראה שאי אפשר להפריד בין חנות צעצועים לבין גיבורי על , ונראה שחנות אשר רוצה לקרוא לעצמה חנות צעצועים חייבת גם כמה צעצועים של גיבורי על בסטוק.

ספיידרמן, וונדרוומן או אולי וולברין, נראה שלכל אחד יש את גיבור העל שאותו הוא מחבב. נראה שלכולנו יש איזו פינה קטנה בלב לגיבורי על.

לא כולם מתחברים לז‘אנר הזה, ולא כולם תמיד מבינים מדוע כאשר ילד נכנס לחנות צעצועים, הוא מייד מתעניין במדף גיבורי העל.

אבל כאשר חושבים על זה רואים שגיבורי העל במקרים רבים התחילו בתור ילדים רגילים, כמו כל אחד אחר, אשר בנסיבות שונות קיבלו כוחות של גיבורי על. דמויות שכאלו מעניקות לילדים הרבה מאוד השראה ובדרך כלל מביאות איתם הרבה מסרים חיוביים. אז כאשר הילד שלכם עומד ומתרגש מול מדף גיבורי העל בחנות צעצועים, תזכרו את ספיידרמן, סופרמן ואחרים אשר תמיד מצילים אנשים ואפילו את האנושות כולה מאסונות או נבלים.

גיבורי על, הגיבורים של חנות הצעצועים

דמויותיהם של גיבורי העל הם במקרים רבים דמויות מורכבות ומעניינות מאוד, עם סיפור אישי הקשור לנסיבות אשר הפכו אותם לגיבורי על, וגם עיצבו את אישיותם. כמו למשל סיפורו המרגש של מגנטו, אשר החל כילד יהודי בשואה, והפך לגיבור על המטשטש את הגבול בין הרעים לבין הטובים.

ישנם אין ספור גיבורי על, חלקם גברים, חלקם נשים ולפעמים אפילו בעלי חיים או רובוטים, אשר מספקים השראה לכולנו. הילדים נהנים מאוד לשחק בדמויותיהן ובמגוון צעצועים המעוצבים בהשראתם של גיבורי העל.

גיבורי העל המוכרים לנו היום החלו את דרכם בחוברות הקומיקס של שנות השלושים במאה הקודמת, ובהמשך מצאו את דרכם לקולנוע ההוליוודי אשר ממשיך עד היום להפיק שוברי קופות המתבססים על גיבורי על.

נראה שאין חנות צעצועים אשר מכבדת את עצמה ואינה מציעה מבחר של צעצועים ומשחקים המבוססים על דמויותיהם. טרנדים באים וטרנדים הולכים, אך תמיד יש איזה גיבור על, או אפילו כמה גיבורים, אשר זוכים לתשומת הלב בהתאם לסרטים ההוליוודיים.

בחנות צעצועים תוכלו למצוא מבחר של גיבורי על ומוצרים הנושאים את דמויותיהם של גיבורי העל. אלו יכולות להיות בובות בדמויותיהן של גיבורי העל, צעצוע אשר יאפשר לילדים לשחק בהנאה רבה, ותוך כדי הפעלת הדמיון. אלו יכולות להיות דמויות פשוטות, אך גם דמויות מורכבות אשר יודעות לבצע פעולות שונות בהתאם לתכונות המאפיינות את גיבורי העל.

למשל זוהי יכולה להיות הדמות המדברת של קפטן אמריקה וספיידרמן. אך אלו יכולים גם להיות צעצועים אחרים ומוכרים אשר עוצבו מחדש בהשראתם של גיבורי העל. למשל תוכלו למצוא בחנות צעצועים ערכות לגו בהשראת גיבורי על, אשר משלבות את הקונספט של לגו עם גיבורי על, או פאזלים עם דמויות של גיבורי על.

אם אתם מחפשים מתנה לילדים גיבורי על הם תמיד רעיון מוצלח. ואם אינכם בטוחים מהם הטרנדים העכשוויים, בחנות צעצועים תמיד תוכלו לקבל עזרה וייעוץ.

גיבורי העל -- קצת רקע

גיבור על –  הוא דמות בדיונית, לרוב בעלת יכולות על-אנושיות, בהן היא עושה שימוש לטובת הכלל. ברוב המקרים הגיבור נפגש בסכנות ונבלי-על. האבטיפוס לגיבורי העל הוא סופרמן, שהופיע לראשונה בספרי קומיקס בשנת 1938. מאז מופיעים גיבורי העל לרוב בקומיקס, ומהווים את הסוגה הבולטת בתחום בארצות הברית; אך מופיעים גם בתחומי תקשורת אחרים.

 

 

 

גיבור על האלק
גיבורי על
באטמן
פאזל גיבור על
בובת ספיידרמו
הענק הירוק
דמות פלאש
טאנוס

מארוול הוקמה בשנת 1939 על ידי מרטין גודמן תחת מספר תאגידים וחברות, אך כיום נקראה קומיקס טיים, ובשנת 1951 נודעה בדרך כלל בשם אטלס קומיקס . עידן מארוול החל בשנת 1961, השנה בה השיקה החברה את ארבעת המופלאים ושאר גיבורי העל האחרים שנוצרו על ידי סטן לי , ג'ק קירבי , סטיב דיטקו ורבים אחרים. המותג מארוול, ששימש לאורך השנים, התגבש כמותג העיקרי של החברה.

מארוול מונה בין דמויותיו גיבורי על ידועים כמו ספיידרמן , איירון מן , קפטן אמריקה , האלק , ת'ור , וולברין , אנט-מן , הצרעה , האלמנה השחורה , קפטן מארוול , הפנתר השחור , דוקטור סטריינג, דרדוויל , את המעניש ו Deadpool . צוותי גיבורי העל קיימים כמו הנוקמים ו X-Men אקס מן, את ארבעת המופלאים ואת שומרי הגלקסיה דום , מגנטו , תאנוס , לוקי גלקטוס  רוב הדמויות הבדיוניות של מארוול פועלות במציאות יחידה המכונה יקום מארוול  , כאשר מרבית המיקומים משקפים מקומות בחיים האמיתיים; דמויות מרכזיות רבות מבוססות בעיר ניו יורק .בנוסף, מארוול פרסמה מספר נכסים מורשים מחברות אחרות. זה כולל קומיקס של מלחמת הכוכבים פעמיים בין השנים 1977 ל -1986 ושוב מאז 2015

עד היום שולטת חברת מארוול בשוק הקומיקס העולמי וכמובן שבתחום גיבורי העל ובפרט בכל ענף הקולנוע שבתחום זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.