הצעצועים של אור טויס

משחקים מומלצים בתקופת סגר הקורונה

מטליקל ערכת יצירה

משחקים מומלצים בתקופת סגר הקורונה

סגר הקורונה גזר על כולנו מצב מאוד לא נעים, גם כלכלית וגם נפשית והדברים משתלבים אחד בשני. על מנת לצמצם את מקרי ההדבקה אנו שומרים על ריחוק חברתי ומסתגרים בביתנו, וזה לא קל לאף אחד. הילדים אינם הולכים לבית הספר בתקופת הסגר ואינם נפגשים עם חבריהם, אלא מבלים בעיקר במסגרת התא המשפחתי. לא רק שהם מטפסים על הקירות, הם גם מרגישים את הלחץ והדאגה המשתקפים מעיני ההורים אשר חרדים לעתיד ולענייני פרנסה. מצב זה אינו נוח למשפחה ולילדים, ולכן כדאי להסיח את הדעת באמצעות משחקים מומלצים בתקופת סגר הקורונה. 

למעשה תוכלו לנצל את הזמן לצורך גיבוש משפחתי. למרות שאף אחד לא רוצה את הקורונה, לפחות כדאי שנפיק ממנה את המיטב וננצל את הזמן על מנת לבלות עם ילדינו, ולשחק יחדיו במשחקים מהנים. משחקים מומלצים בתקופת סגר הקורונה הם משחקים אשר יש להם ערך חינוכי והתפתחותי; משחקים אשר מתאימים למספר משתתפים על מנת שכל המשפחה תוכל לשחק יחדיו. כמו כן משפחות רבות נמצאות במצב כלכלי קשה, לכן נחפש אחר משחקים שאינם יקרים מידי. 

אז אלו משחקים מומלצים בתקופת סגר הקורונה? להלן כמה רעיונות למשחקים אשר יכולים לרתק את הילדים ואת כל בני המשפחה. 

רעיונות למשחקים לתקופת הקורונה

מגה בלוקס – משחק דמוי לגו המתאים לילדים קטנים. הוא מכיל 150 חלקי לגו להרכבה, גדולים מספיק על מנת שהילדים הקטנים יוכלו בקלות להרים אותן ולהרכיב בעזרתם מבנים כיד הדמיון. זהו בילוי מעולה לתקופת הקורונה, כאן אין חוקים, זה כלי מצוין לביטוי עצמי שהילדים כל כך צריכים בתקופה זו. 

פאזלים – פאזלים הם רעיון מעולה לתקופת הקורונה. ניתן להרכיב לבד וניתן להרכיב פזלים בחברה. פאזלים הם דבר מאתגר עבור המול והם יכולים להתאים לכל הגילים. ישנם פאזלים ברמות קושי שונות המתאימים לגילאים שונים. ילדים קטנים יכולים ליהנות מפאזלים קלים עם חלקים גדולים ומעטים, ילדים גדולים יותר יאותגרו על ידי פאזלים של 100 או 200 חלקים, כמו למשל פאזל גיבורי על. 

ג‘אנגה – משחק מעולה שבו המשפחה כולה יכולה לשחק יחדיו. גם הילדים וגם המבוגרים ייהנו ממשחק זה. למי שלא מכיר, ג‘אנגה היא מגדל עץ אשר עשוי מחלקים רבים הנמצאים במערום. האתגר הוא לשלוף חלק מבלי לגרום להפלת הבניין. כל שחקן שולף חלק בתורו, וזה שגורם להפלת המגדל הוא המפסיד. 

מטליקל – משחק יצירה הם דרך מעולה להעסיק את הילדים. מטליקל הוא ערכת יצירה לגילאי 5 פלוס. זוהי ערכת יצירה הכוללת 18 תבניות ליציקות גבס בצורות שונות, והיא כוללת גם ערכת צביעה. הכנת היציקה ועיטור היציקה בצבעים מטאליים יספקו לילדים הנאה רבה. 
אצלנו ב אור טויס תוכלו לבצע הזמנה מקוונת ולקבל את המשחקים עד הבית, תוך כדי הקפדה על כל כללי הסטריליות.

המלצה חמה על משחקים לסגר או לשבת בבית בכייף ולשחק יחדיו כל המשפחה עם משחקי לוח או משחקי אסטרטגיה מעניינים ניתן למצוא אצלנו במחירים מעולים ועד הבית ! כנסו משחקי חשיבה והיגיון

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.