הצעצועים של אור טויס

צעצועי עץ מליסה ודאג

ארגז כלים מליסה

צעצועי עץ לילדים מליסה ודאג

 

בתקופת הסבא והסבתא שלנו צעצועי העץ היו הצעצועים הנפוצים ביותר. עץ נחשב לחומר הגלם הנוח ביותר להכין ממנו צעצועים ורבים מהצעצועים היו עבודתם של נגרים. אך לאט לאט התעשייה התפתחה והביאה לנו את הפלסטיק אשר השתלט על עולם הצעצועים. הפלסטיק אפשר ייצור פשוט ומהיר, ומעל לכל זול, וכך הוא דחק את מקומם של צעצועי העץ. אך היום, לאחר שמילאנו את העולם בפלסטיק, נראה שישנה מגמה של חזרה לצעצועי עץ. מליסה ודאג (Melissa & Doug) הם אחד היצרנים המובילים של צעצועי עץ. הם מצעים לנו מבחר עשיר של צעצועי עץ עם רמה גבוהה של תחכום. 

 

 

למה דווקא צעצועי עץ לילדים?

ישנן סיבות שונות מדוע נעדיף צעצועי עץ. בראש ובראשונה זה בגלל שהם ידידותיים לסביבה. העץ הוא חומר אורגני, מתכלה ומתחדש. הוא אינו מזהם את הסביבה כמו הפלסטיק ולכן הוא מעניק פתרון טוב עבור מי שרוצה לשמור על איכות הסביבה. 

          עוגת יום הולדת מליסה      

צעצועי עץ הם גם בטוחים יותר לשימוש, הם אינם דורשים צבעים כימיים מיוחדים שפי שדורשת תעשיית הפלסטיק ולפעמים הם מתבססים על הצבעים הטבעיים של העץ. כאשר צעצועי פלסטיק נשברים הם יכולים להפוך לחדים ומסוכנים, דבר שלא קורה עם צעצועי עץ. 

היבט נוסף של צעצועי עץ הוא העמידות הגבוהה שלהם. בעוד צעצועי הפלסטיק נשברים ונהרסים מהר, צעצועים יכולים להחזיק מעמד הרבה זמן. הילדים שלכם יגדלו ולא ירצו את אותם צעצועים, אך הם יהיה עדיין שמישים להעביר אותם לילדים אחרים.

 

 

צעצועי העץ של מליסה ודאג

 

מליסה ודאג הם חברה אמריקאית אשר עוסקת בייצור צעצועים כבר למעלה מ 30 שנה והפכה לשם דבר בתחום צעצועי העץ לילדים. החברה פיתחה למעלה מ 5000 דגמים של צעצועים שונים ורבים מהם זוכים לשבחים בזכות הערך החינוכי שלהם. המוצרים של מליסה ודאג מאפשרים לילדיכם ליהנות מצעצועים איכותיים, ידידותיים לסביבה ובעלי ערך חינוכי והתפתחותי. כמובן שהצעצועים עומדים בכל תקני הבטיחות הנדרשים.

צעצועי העץ של מליסה יאפשרו לילדים לצלול אל תוך עולם של דמיון, עם משחקים יצירתיים בהם הם יכולים לשחק לבדם ועם חברים ולהעביר שעות רבות של הנאה. המשחקים של מליסה ודאג יכולים להתאים לגילאים שונים ולתרום להתפתחות הילד בצורות שונות כמו פיתוח מיומנויות קשר עין יד, פיתוח מיומנויות מוטוריות עדינות, זיהוי צבעים וצורות, פעולות חשבון ועוד. 

מליסה ודאג מביאים לנו הרבה צעצועים פופולריים. למשל רבים מהמשחקים שלהם קשורים לאוכל והכנתו, כמו למשל סט הבלנדר; סט עוגיות עץ; סט קבוצות מזון; עוגת יום הולדת ועוד הרבה דברים מעניינים. ולא רק מזון, תוכלו למצוא גם ערכת משחק רופא וחולה, ערכת ניקיון, דוכן גלידות ועוד.  המשחקים של מליסה ודאג מאפשרים לילדים לפתח את הדמיון ולבנות עולם שלם בדמיונם, תוך כדי פיתוח הכישורים החברתיים.

5/5

One thought on “צעצועי עץ מליסה ודאג

  1. מוצרים מעולים של ליסה דאג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.