תקנון המסדיר את תנאי ההתקשרות בעלי אתר המסחר אור טויס  לבין הגולשים באתר

ברוכים הבאים לאור טויס (להלן: “האתר”). האתר מופעל ע”י אדיר כחלון  (להלן: “בעלי האתר”).
האתר משמש כאתר סחר אלקטרוני אשר מציע למכירה מוצרים שונים (להלן: “המוצרים”).

 1. תקנון זה (להלן: "התקנון") מסדיר את תנאי ההתקשרות בין בעלי האתר זה (להלן: "בעלי האתר") ובין הגולש באתר (להלן: "הגולש"), אשר יכול לבצע רכישות באתר .
 2. רכישה וגלישה באתר מהווה הסכמת הגולש לתנאי התקנון.
 3. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.
 4. בעלי האתר רשאים בכל עת, על פי שיקול דעתם הבלעדי, לעדכן  תקנון זה.
 5. אתר זה משמש כפלטפורמה שיווקית נוספת לחנות הצעצועים אור טויס מרחוב הנחשול 22 מתחם קרסו יבנה, הגולש מוזמן לרכוש ולבצע הזמנה טלפונית איסוף עצמי או משלוח ולבחור את אופן התשלום ואופן המשלוח.
 6. בעלי האתר עושים כמיטב יכולתם להציג את המידע השלם והמקיף ביותר לגבי המוצר לרבות תמונות, חרף האמור בסעיף זה יובהר, כי עלולים
  להופיע באתר בתום לב וללא כוונת זדון ו/או מתוך רצון להטעות, אי דיוקים ו/או שגיאות ו/או השמטות והחברה, הנהלת האתר והאתר לא יישאו באחריות כלשהי הנובעת מאי הדיוקים ו/או או השגיאות. ט.ל.ח
 7. תמונות המוצרים באתר מוצגות לצורכי המחשה בלבד. בנוסף, ייתכנו הבדלים במראה, בגוון, בגודל, וכיו”ב בין המוצר, כפי שהוא מוצג באתר, לבין המוצר במציאות.

 8. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים,
  בפרסומי דפוס וכיו”ב, לכל מטרה אחרת.

 9. המועד שנרשם, לכל עניין ועניין, במחשבי בעלי האתר הוא המועד הקובע לכל דבר.

 10. אספקת המוצר ע”י האתר תעשה רק לאחר קבלת אישור תשלום מאת חברת האשראי ו/או מאת חשבון הפיי פאל, כלומר ההזמנה שולמה, כמפורט לעיל, ההזמנה תישלח או תהיה מוכנה לאיסוף עצמי מהחנות  בהתאם לבחירת הלקוח בביצוע ההזמנה באתר המחסר אור טויס.

 11. בעלי האתר מתחייבים לספק את הסחורה במסגרת זמן האספקה ויעשו כמיטב יכולתם כי המוצר יגיע במהירות וביעילות.

 12. זמני אספקת המוצרים כוללים את חישובם של ימי עסקים (ימי ראשון,שני,שלישי,רביעי וחמישי לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).

 13. הזמנות שיתקבלו לאחר השעה 14:00 הן בהזמנה טלפונית והן רכישה מקוונת באתר אור טויס יחשב היום העסקים ממחרת.
 14. המשלוחים יסופקו באמצעות חברת המשלוחים מטעם בעלי האתר הינם בהתאם לתנאי חברת המשלוחים, אזורי החלוקה של חברת המשלוחים ובתאום מראש עם מקבל ההזמנה.

 15. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים לבצע את המשלוח עד לכתובת המשלוח מכל סיבה שהיא יעדים מרוחקים או חריגים. הנהלת האתר תודיע למזמין ותפעל למציאת פתרון חלופי אשר יענה לרצון שני הצדדים.

 16. במקרים בהם מסופקים המוצרים באמצעות דואר ישראל, לכתובת המשלוח שמסר המזמין בעת ביצוע ההזמנה. המוצרים יישלחו בכפוף לזמן האספקה של דואר ישראל ואינם ניתנים לבקרה ולשליטה על ידי בעלי האתר.

 17. מועדי האספקה המצוינים באתר ולעיל אינם חלים על מוצרים שאזלו מן המלאי של האתר.

 18. המשלוחים מבוצעים על ידי חברת שליחויות, באמצעותה תבוצע ההובלה של המוצרים תנאי חברת השליחויות  יחייבו את הלקוח.

 19. דמי המשלוח – בנוסף למחיר המוצרים שהוזמנו, יושת על המזמין תשלום של דמי משלוח, סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה בהתאם לדרך השילוח אותה בחר המזמין, אלא אם כן צויין אחרת.

 20. דמי המשלוח ישולמו עם התשלום בגין המוצר. במכירה בתשלומים באמצעות בכרטיס אשראי ו/או באמצעות חשבון הפיי פאל. האתר רשאי לגבות את דמי המשלוח עם חיוב התשלום הראשון.

 21. בעלי האתר לא יהיו אחראים לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או לאי אספקה של המוצרים אשר נגרם כתוצאה מאחת הסיבות להלן:

        א. כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור מלחמה, מבצע צבאי, מבצע חרום ו/או נזקי טבע ו/או מאירועים שאינם בשליטת האתר כגון שביתה והשבתות כלל              משקיות ו/או אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור אספקה או הובלת מוצר.

         ב. כל סיבה שאינה בשליטת האתר ו/או החברה.

         ג. מסיבה הקשורה עם מבצע השליחות.

על הלקוח להודיע מיידית לאור טויס  אם המוצר לא סופק בתקופת האספקה המפורטת באתר, במקרה כזה זמן האספקה החדש ייחשב מיום תיאום מועד חדש.

יש להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים, במקרה שהמוצרים יחזרו לחברה בגלל פרטים מוטעים, המזמין יישא בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. 

    22. הזמנות ללא משלוח ( איסוף עצמי ) ניתן לאסוף בתיאום מראש בטלפון 054-8982787 בהתאם לשעות הפעילות של בעלי האתר.

    23. משלוח חינם מעל 250 שח נשלח לנקודת מסירה ליד הבית או שליח עד הבית בהתאם להחלטת בעלי האתר על פי משקל גודל וכו.

    24. אם אין נקודת מסירה קרובה לבית המשלוח ישלח דרך דואר ישראל וזמן אספקה עד 14 ימי עסקים .

    25. באחריות הלקוח לוודא אם לא קיבל סמס(מסרון) לאיסוף החבילה תוך יומיים מרגע ההזמנה .

    26. במידה והלקוח לא אסף את המוצר מנקודת מסירה מעל שבוע והמשלוח חזר אלינו הלקוח יחויב בעלות המשלוח 15שח ובעלות המשלוח חזרה אלינו                    בעלות של 35 שח.

    27. האחריות לכל מוצר שונה ומודגשת במוצר עצמו, באם אין התייחסות לאחריות המוצר בדף המוצר אזי שהאחריות הינה רק על שלמות ותקינות המוצר.

    28. צעצועים אין אחריות על שבר ורטיבות ! 

    29. לאחר ביצוע ההעסקה ישלח מייל אוטומטי על השלמת הרכישה עם כל הפרטים שהלקוח הזין כמו כן גם חשבונית מס תשלח באופן אוטומטי למייל הלקוח

         אישור העסקה הינה אסמכתא שההזמנה בוצעה. ישנם מקרים שבעלי האתר לא הספיקו לעדכן את המלאי העדכני ובמקרה זה תשלח הודעה מבעלי האתר 

         ללקוח על חוסר מלאי זה ויבחר או זיכוי מלא או להמתין למלאי שיכנס ההחלטה בידיי הלקוח ובהתאם למלאים הזמינים גם אצל היבואנים מצד ג.  

 

   30. ביטול עסקה אפשרי ע"י פניה לבעלי האתר באמצעות המייל ortoys1@gmail.com , פניה בטופס יצירת הקשר באתר וזאת עד 14 ימים ממועד קבלת                המוצר.

    31. בכל מקרה של ביטול עסקה מסיבות של פגם ו/או אי התאמה בין המוצר שהוזמן לבין המוצר שהתקבל יקבל הרוכש את כספו חזרה במלואו בתוך 14 ימים            ממועד ביטול העסקה. בעלי האתר הם שיישאו בעלויות המשלוח חזרה של המוצר אליהם.

    32. בכל מקרה של ביטול עסקה שלא מסיבות של פגם ו/או של אי התאמה בין המוצר שהוזמן לבין המוצר שהתקבל יקבל הרוכש את כספו חזרה בניכוי דמי                ביטול בשיעור של 5% ממחיר העסקה או 100 ₪ (לפי הנמוך מבין השניים) בתוך 14 ימים וזאת לפי סעיף 14 ה(ב) לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981                ו/או לפי תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010. הרוכש הוא שיישא בעלויות המשלוח חזרה של המוצר לבעלי האתר.

     33. בכל מקרה של ביטול עסקה  יוחזרו המוצרים באריזתם המקורית בלבד. באם האריזה נפתחה וא\ו השתמשו במוצר אין אפשרות לקבל בגינו זיכוי כספי. 

     34. לבעלי האתר שמורה הזכות לתבוע את הרוכשים שביטלו עסקה בגין נזקים שנגרמו להם, לרבות ירידת ערך המוצרים והוצאות משלוח.

      35. לא ניתן לבטל רכישה של טובין פסידים, לרבות מוצרים שיוצרו בהתאמה אישית, מוצרים דיגיטליים (אשר נשלחו לרוכש באמצעות הדואר האלקטרוני),                  מוצרים הניתנים להעתקה ו/או שכפול ומוצרים שנפתחו מאריזתם המקורית.

      36. מוצרים עונתיים מוצרי קייץ תחפושות ואביזרים לפורים אינם ניתנים להחלפה (ניתן להחליף מידה אם קיים במלאי) או לזיכוי כספי בהתאם לחוק הגנת                  הצרכן! 

      37. כל שימוש בתכני האתר, לרבות עמודי תוכן ודפי מוצר, אסורה בהחלט. העתקה ו/או הפצה ו/או פרסום של תכני האתר ללא אישור מראש ובכתב מאור                 טויס הינם אסורים.

      38. כל זכויות האתר שמורות לבעלי האתר אור טויס חנות צעצועים ואתר למסחר אלקטרוני אשר בנה ומתחזק את האתר.

 

       39. האתר ניתן לגולש כשירות AS IS. מפעילי האתר עושים כל מאמץ להפעלה תקינה של האתר. בעלי האתר מסירים מעצמם אחריות, אם הגלישה                     באתר הופרעה מכל סיבה שהיא, לרבות עקב בעיות בגלישה, תקלות בחומרה, בעיות בתאימות לדפדפנים או למכשירים או למסכים שונים, אי זמינות                   האתר או חלקים ממנו או אי יכולת לבצע רכישה באתר.

       40. בעלי האתר מסירים מעצמם אחריות לפעילות גולשים שנעשתה בצורה לא חוקית ו/או לא אחראית, לרבות פעילות שגרמה לנזקים לצד ג'.

       41. מוצרים עונתיים מוצרי קייץ תחפושות ואביזרים לפורים אינם ניתנים להחלפה (ניתן להחליף מידה אם קיים במלאי) או לזיכוי כספי בהתאם לחוק הגנת                   הצרכן! 

       42. מדיניות הפרטיות מפורטת במסמך מדיניות הפרטיות.

       43. ניתן ליצור קשר עם בעלי האתר בכל נושא באמצעות מייל טלפון או מילוי טופס בעמוד יצירת קשר .

שלכם באהבה גדולה מקווה שתהנו מהאיכות מהמחירים ומהשירות אור טויס!

גלישה מהנה